Misja

Zależy nam na tym, aby Państwo byli zadowoleni ze współpracy z nami, aby inwestowanie w tą współpracę było dla Was opłacalne i bezpieczne, w jak najdłuższym okresie czasu. Dlatego też, stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać stawianym nam wymaganiom.Profil firmy:

Początek firmy to 2003 rok, w którym Rafał Kapuściński absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie, założył w Kraśniku firmę outsourcingową o profilu rachunkowo - księgowym i doradczym.

Podstawą prawną naszej działalności jest CERTYFIKAT KSIĘGOWY Ministra Finansów NR 1970/2003, uzyskany dnia 30-05-2003, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, oraz wpis do ewidencji działalności gospodarczej numer 745/2003.

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą, ale za to dynamicznie się rozwijającą, posiadającą doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę zarządządzającą, gwarantującą wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Na wszystkich obszarach działalności naszej firmy odpowiedzialność stanowi nieodłączny i stały element podejmowania decyzji i oznacza przyjmowanie konsekwencji własnych działań.

W stosunku do oczekiwań naszych klientów względem oferowanych przez nas usług, staramy się być elastyczni i dostosowywać je do indywidualnych potrzeb danego Klienta.